Menu

Rozvoz inkontinence

BEZPLATNÉ ZÁVOZY ZDRAVOTNÍHO MATERIÁLU A INKONTINENCE

Vážená paní doktorko, pane doktore,

rádi bychom Vám nabídli spolupráci, která bude přínosem pro Vás i Vaše pacienty. Naše firma se specializuje také na bezplatný dovoz pomůcek pacientům až do bytu. Rozvoz zboží zajišťujeme ve vlastní režii, jedině tím můžeme zaručit kvalitu této služby. Zákazníkům zavoláme a domluvíme se na přesném čase. Většina pomůcek je předána následující den po obdržení Vámi vystaveného poukazu (poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku).


JAK FUNGUJE SPOLUPRÁCE V PRAXI 

Minimální hodnota poukazu pro bezplatný závoz k pacientovi musí být 500,- Kč. 

Jak si objednat dovoz zdravotního materiálu zdarma:

Rozvoz v okolí Šumperku objednávejte na telefonním čísle 583 214 806.
Rozvoz v okolí Zábřehu objednávejte na telefonním čísle 583 429 309.
Rozvoz v okolí Mohelnice objednávejte na telefonním čísle 588 517 977.

Tato služba zvyšuje hodnocení Vaší zdravotní péče ze strany pacienta. Na požádání jsme schopni zajistit pro Vás do ordinace, nebo přímo pacientovi vzorky inkontinenčních pomůcek na vyzkoušení. Každý spolupracující lékař má možnost využít našeho slevového a bonusového systému. Pro bližší informace ke své slevě si volejte našeho obchodního zástupce, +420 774 232 581. Přijímáme také objednávky zdravotního materiálu pro Vaši praxi. Dodání zboží je v rámci okresu Šumperk, Zábřeh a Mohelnice zdarma. 

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.

Vyzkoušením naší služby jen získáte, nic Vás nebude stát.

Naše výdejna zajišťuje zásilkový výdej zdravotnických prostředků dle zákona 268/2014 Sb. Zásilkový výdej zajišťujeme osobně – našim pracovníkem.

Informační službu poskytujeme v provozní době od pondělí do pátku, v časech od 8:00 do 15:30 na telefonním čísle 583214806 nebo na emailu info@bredomed.cz

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.